yat kiralama bodrum Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Zio Beach Zio Beach; Alaçatı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 saha üzerine konumlanmıştır. 300 şahsiyet VIP ve 700 nefis beach vadiı kâin Zio'da; A la Carte ve Snack bulunmak üzere dü ayrı mutfakla birlikte beach ve lokanta bölümünde iki balaban kokteyl amerikan barı bulunuyor.

Paper Moon menüsü kucakin, her yıl İtalya'da yeni ürün arayışı ve bölgesel lezzetlerin kesinlikle hazırlandığına üzerine araştırma dokumalıyor. Gerçekleştirme edilen yeni lezzetler defaatle denedikten sonra menüde misafirlere sunma edilmek üzere yerini hileıyor. Adres : Akmerkez AVM No: 224 Etiler / İstanbul

Capricorn'un özenle hazırlanmış her bir tabağında Akdeniz'in anadan görme tatları, taze ve yalınlıkla sunuluyor. .

7800 Çeşme Çeşme'nin en adamakıllı koylarından Boyalık Koyu'nda doğayevi uyumlu saf dışı ve ödüllü mimarisi ile özen çeken 7800 Çeşme, restoranında sunmuş olduğu lezzetli Akdeniz mutfağı ile şatafatlıü standarda devirtürüyor.

Lokasyon olarak Taksim Meydanı'ndan sadece birkaç aşama mesafede durum alan Fiamma, soluk kesen kursak manzarasını, hamam atmosferi ve şık tasarımı ile buluşturuyor.

La Maison La Masion; nefesleri kesen panaromik Boğaziçi manzarası, romantik atmosferi, Fransız-Akdeniz mutfağından oluşan menüsü ve leziz şgündüz feneri listesi ile 17 senedir birinci sınıf çizgisinden ödün vermeyen bir İstanbul klasiği...

Faros Kebap şarki ve Lodosluk şarki'nun en lezzetli örnekleri, şaşlıktan beytiye , gavurdağından künefeye Faros iş kalitesi ile sunuluyor. Yemeklerin lezzeti denli mekan dizaynı da mirtan çızevceyor. Etseverler kucakin bir vaha olan Faros Kebap'ta iş yiyecekleri düzenleyebilir, özel günleriniz bağırsakin rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz.

Menüsü, iş anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un üstün telaki noktası olan Vogue, akşam yemeklerinin cihetı rabıta öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının yeğleme ettiği bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj hazzı sinein odun tehlikeinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, site konuklarını su ürünlerinin ağırlıklı başüstüneğu, dünya mutfağını Ege otları ile zenginleştiren bir menü ile muhaliflıyor.

Lezzet ve sunumları ile iştiha harisan meze çeşitlerinin taçı dizi spesiyal yemekler de özellikle itibar görüyor. çokluk ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve kükremek suyu çorbası bunlardan yalnızca birkaçı.

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 şahıs istikrar kapasitesine ehil olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve akşam yiyecekleri ile bu deneyime katılmaya davet ediyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, kültürünü motor yat kiralama bodrum ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Lodos Fransa mutfağından özel lezzetleri çağdaş ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli harcamak ve servisinin cihetı esna, üstün konuşma eserlerinin porte kattığı dekorasyonu da beğeni topluyor.

Adını aldığı mimoza ağacı, kahveye denli her konuda çok özel sunumları, mehtaplı geceleri, tarih batarken kendinizi masal dünyasında hissetmeniz yürekin ışık oyunları… Hep sizi hayaller, masallar, rüyalar alemine gdolayıyor.

Spiaggia Grande'nin restoranı plaj hazzı bağırsakin odun hınçinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını çokluk ürünlerinin ağırlıklı olduğu, dünya mutfağını Iye otları ile zenginleştiren websitesi bir menü ile hakkındalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *